Informacja dla wolontariuszy 40. PZU Maratonu Warszawskiego

Zbiórka wszystkich wolontariuszy dnia 30 września (niedziela) o godzinie 5:50 przed halą GOSiR.
Organizatorzy.

40. PZU Maraton Warszawski

Uczniowie klas 8 SP i 3 GIM, którzy chcieliby wziąć udział w wolontariacie podczas 40. PZU Maratonu (punkt żywieniowy), proszeni są o dostarczenie do Pani Anety Mróz (sala nr 54), 2 zgód (zamieszczonych poniżej) wypełnionych przez Rodzica lub Opiekuna Prawnego. Prosimy również o wpłatę 10 zł (koszt transportu).

zgoda1

zgoda2

Informacja dla wolontariuszy OWM

Wolontariusze OWM! Zbiórka: godz. 6.10 przed GOSIREM w niedzielę, dnia 23 kwietnia Kochani, pamiętajcie,że jest to niedziela zaraz po przerwie świątecznej i egzaminach! Do zobaczenia!

Uwaga! Wolontariusze Orlen Warsaw Marathon!

Zbiórka: godz. 6.00 przed GOSIREM w niedzielę, dnia 22 kwietnia 2018r.
Kochani, pamiętajcie, że jest to niedziela zaraz po egzaminach!
Pogoda może być różna, dlatego prosimy o odpowiedni ubiór!
Punkt przyporządkowany naszej szkole to punkt 2 (nawadniający), który będzie znajdował się w tym samym miejscu co w zeszłym roku, czyli przy Placu na Rozdrożu. W tym roku na punktach nawadniających oprócz wody i izotoników będzie umieszczony dodatkowo 1 stolik z gąbkami i miskami z wodą.
Do zobaczenia!

Informacja dla wolontariuszy 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego

Zbiórka przed halą GOSiR, w niedzielę dnia 26 marca o godzinie 8.00. Wyjazd 8.05.

Planowany powrót do Piaseczna około godziny 14.00.
Pamiętajcie!
W nocy z soboty 25.03 na niedzielę 26.03 przestawiamy zegarki.
Może padać deszcz, dlatego prosimy o odpowiedni ubiór.
Do zobaczenia