Kolejna wizyta w schronisku na Paluchu

20181015 121646.jpg15 października młodzież z klasy 8c i 7g pod opieką pań Doroty Zając i Doroty Krzysztoszek odwiedziły schronisko na Paluchu. Przekazali dary dla zwierzat i zapoznali się z warunkami i sposobem opieki nad zwierzętami tam przebywajacymi.

Wolontariat podczas 40. PZU Maratonu Warszawskiego

IMG 20180930 092513 resized 20181005 095507385.jpgW niedzielę, dnia 30 września młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w wolontariacie na rzecz Fundacji Maraton Warszawski.
Zadaniem wolontariuszy było przygotowanie 1.punktu odżywiania na 5.kilometrze maratonu, który znajdował się na ulicy Międzyparkowej przy Stadionie Polonii.
Temperatura była niska, o godzinie 6.45 tylko 2 stopnie, ciężarówka się spóźniła, ale mimo to zdążyliśmy z przygotowaniem punktu czyli 30 stołów z wodą i izotonikami.
Już podczas biegu uczniowie podawali wodę i izotoniki zawodnikom, a później posprzątać punkt.
Organizatorzy wolontariatu dziękują za zaangażowanie , poświęcenie ;) i za uśmiech !

Aneta Mróz
Agnieszka Sokołowska
Jacek Ozimek

40. PZU Maraton Warszawski

Uczniowie klas 8 SP i 3 GIM, którzy chcieliby wziąć udział w wolontariacie podczas 40. PZU Maratonu (punkt żywieniowy), proszeni są o dostarczenie do Pani Anety Mróz (sala nr 54), 2 zgód (zamieszczonych poniżej) wypełnionych przez Rodzica lub Opiekuna Prawnego. Prosimy również o wpłatę 10 zł (koszt transportu).

zgoda1

zgoda2

Informacja dla wolontariuszy 40. PZU Maratonu Warszawskiego

Zbiórka wszystkich wolontariuszy dnia 30 września (niedziela) o godzinie 5:50 przed halą GOSiR.
Organizatorzy.

Uwaga! Wolontariusze Orlen Warsaw Marathon!

Zbiórka: godz. 6.00 przed GOSIREM w niedzielę, dnia 22 kwietnia 2018r.
Kochani, pamiętajcie, że jest to niedziela zaraz po egzaminach!
Pogoda może być różna, dlatego prosimy o odpowiedni ubiór!
Punkt przyporządkowany naszej szkole to punkt 2 (nawadniający), który będzie znajdował się w tym samym miejscu co w zeszłym roku, czyli przy Placu na Rozdrożu. W tym roku na punktach nawadniających oprócz wody i izotoników będzie umieszczony dodatkowo 1 stolik z gąbkami i miskami z wodą.
Do zobaczenia!