Filtr
 • Życzenia świąteczne

   

  Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły życzymy nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych szczęśliwych chwil w nadchodzącym Nowym 2011 Roku!!!

  Zobacz zdjęcia z jasełek

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Do tej pory do wojewódzkich etapów konkursów przedmiotowych przeszło czterech uczniów naszego gimnazjum (trzech z chemii, po jednym z polskiego i biologii).
  Czekamy na wyniki  konkursu matematycznego.

 • Tydzień Świadomości Dysleksji

  Tydzień Świadomości Dysleksji

  W październiku w ramach Tygodnia Świadomości Dysleksji zostały przeprowadzone zajęcia przybliżające uczniom naszej szkoły terminologię związaną ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się, sylwetki wybitnych dyslektyków; tj. Leonardo da Vinci, Albert Einstein, Pablo Picasso. Zaprezentowano również gry i zabawy – jako atrakcyjny i skuteczny sposób nauki ortografii.
  Lidia Mirecka 
  Marta Bryk

   

   

  Zobacz zdjęcia

 • Sukces chórzystów

  Sukces chórzystów!!!

  18 listopada 2010 roku szkolny chór "Orły" (składający się z uczniów klasy IIc, pod opieką pani Elżbiety Bruszewskiej) po raz pierwszy wziął udział w V Festiwalu Pieśni Patriotycznych w Warszawie. Chórzyści zaprezentowali cztery pieśni: "Rota", "Pierwsza Brygada", "Warszawianka" i "Piechota". Pierwszy występ zakończył się ogromnym sukcesem - "Orły" zajęły IV miejsce (występowało piętnaście chórów). Nagrody w postaci sprzętu nagłaśniającego, filmów i książek historycznych laureaci odebrali w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.

  Gratulujemy! 

 • Kiermasz choinek

  Kiermasz choinek!

  W dniu 19 grudnia Gimnazjum nr 1 uczestniczyło w akcji organizowanej przez  Nadleśnictwo Chojnów na plantacji choinek w Łosiu. Na miejscu można było poza choinką kupić zrobione przez dzieci ozdoby, jemiołę, zjeść grochówkę i ogrzać się przy ognisku. To ostatnie było bardzo ważne ze względu na duży mróz panujący tego dnia.

   

  Zobacz zdjęcia

 • Wizyta w Domu Dziecka w Kozienicach

  Wizyta w Domu Dziecka w Kozienicach

  29 listopada 2009 roku. 

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pojechaliśmy grupą 40 osobową, wraz z nauczycielami: Wiesławą Wojtas,  Alicją Stępień,  Agatą Daniel,  Mariolą Denisiewicz,  Lucyną Matułą, oraz z  Małgorzatą Bińkowską i rodzicami z wizytą do Domu Dziecka w Kozienicach.
   
 • Wizyta w Domu Dziecka w Białowieży

  Wizyta w Domu Dziecka w Białowieży 

  13 grudnia 2009 roku kolejny raz pojechaliśmy do Domu Dziecka w Białowieży - 47 uczniów , 5 rodziców i 2 nauczycieli.   Poprosiliśmy aby każdy z uczestników  napisał kilka zdań o tym wyjeździe, o to niektóre z nich:
   

  Zobacz zdjęcia 

 • Życzenia

  Życzenia

  Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły życzymy nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych szczęśliwych chwil w nadchodzącym Nowym 2009 Roku!!!
 • kiermasze świąteczne

  Kiermasze świąteczne

  W tygodniu przedświątecznym zorganizowaliśmy w naszej szkole liczne kiermasze świąteczne: stroików i ozdób choinkowych (w poniedziałek,w czasie dnia otwartego dla rodziców), kartek świątecznych (wtorek) i  ciast (środa). Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną, jak co roku, przeznaczone na działalność charytatywną.

   

  Zobacz zdjęcia

   

 • Finaliści

  Nowi finaliści konkursów przedmiotowych

  Do grona finalistów konkursów przedmiotowych dołączyły:

  1. Język polski - Anna Wójcik z klasy 3j (nauczycielka: Elżbieta Rowińska)
  2. Historia - Karolina Marcinkiewicz z klasy 3k (nauczyciel: Dariusz Nowak)
  Gratulujemy!!!

   


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec