Filtr
 • Dzień Nauczyciela

   

  Dzień Nauczyciela

  W dniu 14 października młodzi artyści z klas 1f, 3f i 3e zaprezentowali przygotowany pod czujnym okiem pań: Marii Górzyńskiej i Agaty Daniel program satyryczny z okazji Dnia Nauczyciela pt "Szkoła we fraszce". Uroczystość ta ku uciesze wykonawców i opiekunów wszystkim bardzo się podobała.

  Zobacz zdjęcia

 • Otrzęsiny Pierwszaków

  Otrzęsiny Pierwszaków

  Dnia 1 października 2010 roku odbyły się po raz pierwszy w naszym Gimnazjum otrzęsiny uczniów klas pierwszych, których celem było zintegrowanie zespołu klasowego oraz całego rocznika.
  Na początek każda klasa miała 1 minutę na zaprezentowanie się: uczniowie śpiewali piosenki, odgrywali scenki, pokazywali „sztuczki” z piłką do kosza. 
  Następnie odbyła się sztafeta wiedzy i umiejętności, podczas której uczniowie musieli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale także konkretną wiedzą z zakresu: matematyki, ortografii, biologii, geografii, historii oraz wiedzy ogólnej.
  Dla wychowawców także przewidziane były zadania musieli m.in. nakarmić z zawiązanymi oczami jogurtem wybranego ucznia, w ciągu 20 sekund postawić jak najwięcej 5 w dzienniku oraz rozpoznać wybranych uczniów po „zamiauczeniu”.
  Było dużo śmiechu, dużo zabawy. Sami oceńcie!
   

  Zobacz zdjęcia

 • Finalistka konkursu recytatorskiego poezji religijnej

  Finalistka konkursu recytatorskiego poezji religijnej "Usłysz Panie moje słowa"

  Dominika Królak z klasy 1j została finalistką konkursu recytatorskiego poezji religijnej. Wraz z Dyrekcją, Rodzicami i Nauczycielami  została zaproszona na Galę Konkursową , która odbędzie się 3 listopada o godz 10.00 w Muzeum Kolekcji Jana Pawła II (Galeria Porczyńskich pl. Bankowy 1). Podczas Gali zwycięzcom zostaną wręczone nagrody.

  Gratulujemy! 

 • Etapy rejonowe konkursów przedmiotowych

  Etapy rejonowe konkursów przedmiotowych

  Mamy już pierwsze sukcesy. Czternastu uczniów naszego gimnazjum przeszło do etapów rejonowych konkursów przedmiotowych (z biologii, chemii, matematyki i języka polskiego).

  Listę uczniów można obejrzeć tutaj

 • Warsztaty ekologiczne w Bieszczadach

   Warsztaty ekologiczne w Bieszczadzkim Parku Narodowym

  W dniach 2-4 października nauczyciele z naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach ekologicznych w Bieszczadzkim Parku Narodowym. Zwiedzaliśmy muzea, obserwowaliśmy przyrodę i zdobywaliśmy szczyty.

   

  Zobacz zdjęcia

 • Zmiana terminu zakończenia „Konkursu na album o patronie szkoły”

  Zmiana terminu zakończenia „Konkursu na album o patronie szkoły”

  Termin składania prac w „Konkursie na album o patronie szkoły” został przesunięty na 31 października 2009 roku.

  Regulamin konkursu znajdziesz tutaj

 • Lider polskiej ekologii

  Lider polskiej ekologii

  22 października 2008 r. w sali Filharomonii Narodowej w Warszawie odbyła się wielka gala "Lider polskiej ekologii", na której zostały wręczone nagrody i wyróznienia firmom, samorządom i przedsiębiorcom z całej Polski oraz "Zielone certyfikaty" I i II stopnia szkołom i placówkom wychowawczym.

  Jedną z 14 wyróżnionych szkół było nasze Gimnazjum. Zaszczytne wyróżnienie z rąk Ministra Środowiska Pana Macieja Nowickiego odebrali wicedyrektorzy: Pani Agata Wągrowska i Pan Jacek Ozimek.

  Pan Minister skierowł również list do Pana Dyrektoera Kazimierza Olkowskiego, w którym przekazuje podziękowania i gratulacje całej społecznosci szkolnej, która przyczyniła się do osiągnięcia sukcesu.

   

 • Dzień Nauczyciela

  Dzień Nauczyciela!

  Święto, święto i po święcie!! 14 października obchodziliśmy uroczyście DZIEŃ NAUCZYCIELA. W tym dniu odpracowywaliśmy  wtorek- 10 listopada, ale już po 14 zebraliśmy się wszyscy w hali sportowej , aby świętować. Życzeniom i serdecznościom nie było końca. Klasy pierwsze przygotowały dla nauczycieli szczególny prezent- -przedstawiły swoje talenty w  krótkich, ciekawych prezentacjach. Pan dyrektor, dziękując uczniom za występy,obiecał, że w przyszłym roku zorganizujemy konkurs z nagrodami na najciekawszą prezentację.

  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

  Zobacz zdjęcia

   

 • Dzień Patrona

  Dzień Patrona

  We wtorek 7.10.2008 roku w naszej szkole zorganizowano już po raz czwarty obchody Dnia Patrona.

 • Kozienice 27.09.2008

  A u nas w Kozienicach cuda się dzieją i dziwy...

  W sobotę 27 września 2008 roku grupa studentów działających w fundacji "Trampolina" zaprojektowała i wybudowała dzieciom z ośrodka "Panda" plac zabaw.


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec