Konkurs na Kalendarz Adwentowy 2018

Kalendarz adwentowy ma wyjątkową historię i może wprowadzić magiczny nastrój. Zwyczaj tworzenia takich kalendarzy pochodzi z Niemiec, swoje początki ma w XIX wieku. Miał on wzmacniać radość z oczekiwania na Boże Narodzenie.
Kalendarze adwentowe na dobre zadomowiły się w polskiej tradycji i są dodatkowym elementem, który pomaga przygotować siebie i rodzinę do Świąt Bożego Narodzenia. Ma on różne formy : poczynając od słodkiego kalendarza adwentowego do kupienia w sklepach spożywczych a kończąc na przepięknych, własnoręcznie wykonanych kalendarzach. Zawierają one 24 okienka, które otwierane są po jednym każdego dnia Adwentu.
Zachęcamy do wykonania kalendarza adwentowego dowolną techniką do dnia 30 listopada 2018 roku.
Gwarantujemy upominki oraz pokonkursową wystawę.

Regulamin konkursu


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec