Konkurs "Wiersze z szuflady" edycja 2018

Szkoła Podstawowa nr 5 z klasami gimnazjalnymi im. K.K. Baczyńskiego w Piasecznie ogłasza II edycję konkursu na

NAJCIEKAWSZY UTWÓR WYJĘTY Z SZUFLADY.
OTWÓRZ SWOJĄ TAJEMNĄ SZUFLADĘ I WEŹ UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE

Celem konkursu jest promowanie uczniowskiej twórczości literackiej.

1.  Konkurs skierowany jest do uczniów szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych.
  2. Każdy utwór (wiersz lub fragment prozy) zgłoszony do udziału w konkursie powinien być napisany przez zgłaszającego.
  3. Każdy uczestnik może wysłać na konkurs trzy prace, z których tylko jedna może być nagrodzona.
  4. Tematyka utworów jest dowolna.
  5. Ocenie podlegać będą: temat, forma, bogactwo języka oraz walory artystyczne.
  6. Powinna to być samodzielna praca ucznia napisana na komputerze (czcionka Times New Roman, wielkość 12, interlinia 1,5, maksymalnie 2 strony A4).
  7. Pracę należy podpisać imieniem i nazwiskiem autora, podać klasę, nazwę, adres szkoły, telefon lub adres e-mail oraz przesłać wypełnione załączniki.
  8. Prace należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 5 w budynku przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie, do 30 kwietnia 2019 roku lub wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  9. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia, wyniki ogłoszone na stronie organizatora.
  10. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Załączniki:

1. Zgłoszenie do konkursu.
  2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu i wykorzystanie wizerunku uczestnika na stronie internetowej szkoły.