Konkurs na notatkę wizualną z lekcji

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na notatkę wizualną czyli graficzną.
Konkurs dedykowany dla uczniów klas 2 i 3 gimnazjum oraz 7 szkoły podstawowej. Czekam na notatkę wizualną, która powali na kolana społeczność szkoły.
31 maja prace uczniów biorących udział w konkursie zostaną wystawione na korytarzu szkolnym, a społeczność szkolna będzie mogła zadecydować, która praca jest tą "naj".
Praca musi być wykonana samodzielnie.
Notatka musi być udowodniona datą z lekcji, która odbyła się w szkole.
Praca może być wykonana mazakami, kredkami lub pastelami - lub wszystkimi wymienionymi.
Format papieru to A4.
Notatka może być z dowolnej lekcji wybranego przez uczestnika przedmiotu np biologii, fizyki, historii...
Prace składamy do p.Kowalskiej osobiście do 30 maja 2018r.

Za udział w konkursie przewidziane są nagrody za pierwsze 3 miejsca oraz wyróżnienia i dyplomy uczestnictwa dla wszystkich uczestników wyzwania.

Więcej informacji na stronie FB @prostakreskarysuje, a dla chętnych zapisy na wydarzenie