Prosimy o głosy!!!

Z przyjemnością informuję, że do ogólnopolskiego etapu konkursu „Kawałek błękitnego nieba” zorganizowanego przez Fundację Ekologiczną ARKA z okazji 13 Dnia Czystego Powietrza zakwalifikowali się uczniowie naszego gimnazjum, którzy przygotowali Forum ekologiczne "Każdy może walczyć z niską emisją". Zostały one przygotowane przez uczniów: Adama Grelocha, Huberta Ostrach, Jana Załuskę, Macieja Zwierzyńskiego (3j), Natalię Sędzik (3d), Julię Pawłowską, Olę Gałan, Kubę Bartosiewicza, Zuzię Kowalczyk, Izę Kosiec, Agnieszkę Siewko, Adelę Kamińską i Natalię Sygocka (3c(.
Od 1 do 15 lutego b.r. trwać będzie internetowe głosowanie na placówkę oświatową, która zorganizowała najciekawsze działania edukacyjne na rzecz poszerzania wiedzy o zjawisku niskiej emisji i dbania o czyste powietrze.

Głosy oddajemy przez polubienie (lajkowanie) zdjęć i relacji zamieszczonych na stronie konkursu:

Link do głosowania

Serdecznie zachęcam uczestników forum ekologicznego, uczniów i nauczycieli, a także rodziców, krewnych i wszystkich mieszkańców Naszej Gminy do głosowania. 

W. Papież


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec