Konkurs Lekturowe Gry Planszowe

Szkoła Podstawowa nr 5 z klasami gimnazjalnymi im. K.K. Baczyńskiego w Piasecznie ogłasza trzecią edycję konkursu na

NAJCIEKAWSZĄ GRĘ PLANSZOWĄ

związaną ze znajomością lektur szkolnych.

JESTEŚ FANEM GIER PLANSZOWYCH?

Weź udział w konkursie na najbardziej pomysłową, wykonaną własnoręcznie grę planszową.

Celem konkursu jest promowanie lektur szkolnych i zapomnianej nieco rozrywki jaką są gry planszowe.

1. Konkurs skierowany jest do uczniów szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych.
  2. Każda gra zgłoszona do udziału w konkursie musi być pracą wykonaną własnoręcznie.
  3. Praca konkursowa powinna zawierać elementy charakterystyczne dla gry planszowej: tytuł, instrukcję gry, planszę, pionki i kostki.
  4. Tematyka gry ma być związana z wybraną lekturą.
  5. Technika wykonania pracy jest dowolna.
  6. Gra planszowa może być tworzona indywidualnie lub w grupach (maksymalnie dwie osoby).
  7. Każdy uczestnik lub grupa może wykonać i zgłosić do konkursu tylko jedną grę planszową.
  8. Ocenie podlegać będą: pomysł, wartość merytoryczna, staranność wykonania oraz estetyka pracy.
  9. Pracę należy podpisać imieniem i nazwiskiem autora / autorów, podać klasę, nazwę, adres szkoły, telefon lub adres e-mail oraz przesłać wypełnione załączniki.
  10. Prace należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 5 w budynku przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie, do 30 marca 2018 roku (lub bezpośrednio u p. Marty Bryk i p. Grażyny Tonder).
  11. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 1 maja 2018 roku, jego wyniki ogłoszone na stronie organizatora.
  12. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone a zwycięzcy poinformowani o tym telefonicznie lub mailowo.

Załączniki:

1. Zgłoszenie do konkursu.
  2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu i wykorzystanie wizerunku uczestnika na stronie internetowej szkoły.

Zgody