Gimnazjum nr 1 w Piasecznie wywalczyło tytuł najbardziej usportowionej szkoły w całym województwie mazowieckim. Pokonało w szrankach 287 gimnazjów z całego Mazowsza, w tym szkoły sportowe.

więcej w artykule na stronie piaseczno.eu

Gratulujemy młodym sportowcom i ich trenerom!

Sukcesy w finałach XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W tegorocznych finałach XVI MIMSz nasi uczniowie na podium stanęli aż SZEŚCIOKROTNIE. Zdobyli 2 złote i 4 f3.jpgbrązowe medale. GRATULUJEMY!!!

Sukcesy sportowe

Mistrzostwa Międzypowiatowe Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu (pływanie indywidualne 50m oraz sztafety 6x25 stylem dowolnym)– 08.05.2014
Reprezentacja Gimnazjum nr 1 w Piasecznie – drużyna dziewcząt i chłopców ponownie zwyciężyła w zawodach międzypowiatowych odbywających się na pływalni w Piasecznie i tym samym awansowała do XVI Finałów Mazowieckich Igrzysk Młodzieży w Mińsku Mazowieckim. Przewaga nad pozostałymi drużynami przekroczyła 1000 punktów.

• Jakub Gajda

Mistrzostwa Gminy i Powiatu Piaseczyńskiego Szkół Gimnazjalnych w Dwuboju Nowoczesnym (100m Pływanie/1000m Bieg) – 07.05.2014 Piaseczno
Reprezentacja Gimnazjum nr 1 w Piasecznie – drużyna dziewcząt i chłopców ponownie zwyciężyła w zawodach gminnych i powiatowych w dwuboju nowoczesnym odbywających w Piasecznie i tym samym awansowała do zawodów międzypowiatowych w Legionowie. Uczennice i uczniowie naszego gimnazjum pokonali inne reprezentacje przewagą ponad 1200 pkt.(chłopcy) i 900pkt (dziewczęta).

Sukcesy w biegach przełajowych

Dnia 16.09.2013r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnych zawodach indywidualnych z biegów  przełajowych. Dziewczęta miały do pokonania dystans 800m, a chłopcy 1000m. Spośród 9 dziewcząt naszej szkoły 8  zakwalifikowało się do powiatowych indywidualnych biegów przełajowych. Natomiast chłopców startowało 10 i 6 z nich awansowało do zawodów powiatowych. Zawody powiatowe odbędą się w poniedziałek 23.09.2013r.

Sukcesy w piłce nożnej dziewcząt

18.09.2013 r. w naszej szkole odbyły się zawody z piłki nożnej dziewcząt na szczeblu gminnym. Nasz zespół w składzie K. Sobala, M. Rębiś, Z. Ocios, P. Borzęcka, M. Zdanowska, D. Jaroszewska, Z. Dymek, A .Kazubska pokonały zespół z Chylic wynikiem 12:0 i drużynę z Gimnazjum nr 2 - 7:0.W meczu finałowym nasze dziewczęta spotkały się z  zawodniczkami z Józefosławia. Mecz zakończył się wynikiem 6:0. Dziewczęta awansowały do mistrzostw powiatu, które odbędą się 30 września w Górze Kalwarii.