Sukcesy sportowe

Podsumowanie sukcesów sportowych w roku szkolnym 2010/2011

Nasze gimnazjum w XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

  • na poziomie powiatu startowało w 12 konkurencjach i zajęło, podobnie jak w latach ubiegłych, pierwsze miejsce w powiecie uzyskując 271,5 punktów i wyprzedzając drugą w kolejności szkołę o 113 punktów.
  • w rywalizacji wojewódzkiej , w której brało udział 812 gimnazjów z 42 powiatów całego województwa zajęliśmy VI miejsce.
  •  

XIII MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  2011

finały

 

  1. Drużyna dziewcząt w składzie: Kunka Kamila, Sankowska Weronika, Rybińska Olga i Korba Marta - zajęła IV miejsce w dwuboju nowoczesnym.
  2. Drużyna chłopców w skłądzie: Szer Michał,  Żelechowski Rafał, Staniszewski Tymoteusz i  Alchimowicz Jedrzej zajęła V miejsce w dwuboju nowoczesnym.
  3. Drużyna chłopców w składzie: Alchimowicz Jedrzej, Kuzebski Jakub,Sobala Jakub, Żelechowski Rafał, Szer Michał i Szkoda Krzysztof zajęła II miejsce.
  4. Drużyna dziewcząt w składzie: Magner Agata, Rybińska Olga, Sankowska Weronika, Kunka Kamila, Spel Aleksandra i Sobiecka Aleksandra zajęła V miejsce w pływaniu
  5. Krzysztof Bieniek i Cezary Dębski zajęli V miejsce w finałach tenisa stołowego

 zawody  międzypowiatowe

 

  1.  Reprezentacja chłopców naszego gimnazjum w piłce ręcznej  zajęła II miejsce. 
  2. Reprezentacja dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych zajęła IV miejsce.
  3. Reprezentacja chłopców w sztafetowych biegach przełajowych zajęła V miejsce.
  4. Drużyna chłopców w koszykówce zajęła III miejsce.
  5. Agnieszka Banasiak i Kaja Kilijan zajęła V miejsce w tenisie stołowym.
  6. Sztafeta 4x100m dziewcząt w składzie: Malwina Denisiewicz, Marta Korba, Beata Wójcik, Joanna Wasiewicz, zajęła II miejsce.
  7. Marta Korba w biegu na 300m zajęła I miejsce.
  8. Joanna Wasiewicz w biegu na 600m zajęła II miejsce
  9. Zuzanna Michalczyk w skoku w dal zajęła I miejsce
  10. Mateusz Tokaj w pchnięciu kulą zajął I miejsce

 

 

 zawody powiatowe

 

  1. Drużyna dziewcząt w koszykówce zajęła III miejsce.
  2. Drużyna dziewcząt w siatkówce zajęła II miejsce.
  3. Drużyna dziewcząt w piłce ręcznej zajęła III miejsce.

 

 

zawody gminne 

Unihokej dziewcząt

  1. Reprezentacja dziewcząt w unihokeju (Martyna Dul - 2i, Magda Szumska - 2i, Klaudia Maciążek - 2i, Oliwia Lechańska  - 2j, Magdalena Zygadło - 2j, Karolina Urbańska - 2j, Karina Kobus - 2l, Karolina Kiljan - 2l, Oliwia Broda  - 2h, Zuzanna Michalczyk - 3d, i Daria Gizińska - 2h. Opiekun - pani Janina Wójcik) zdobyła III miejsce.
  2. Drużyna chłopców w piłce nożnej zajęła III miejsce 
  3. Reprezentacja gimnazjum w ringo zajęła IV miejsce
 
Piłka siatkowa 

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec