X Młodzieżowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W grach zespołowych(p.siatkowa,p.ręczna), zarówno dziewczęta jak i chłopcy  w gminie zajmowali I miejsca.

W finałach  j chłopcy z naszego Gimnazjum znaleźli się w czołówce zajmując 7 miejsce.

W tenisie stołowym reprezentacja naszej szkoły wygrała zawody na szczeblu gminnym, powiatowym i międzypowiatowym, natomiast w finale Igrzysk uczniowie :Patrycja Banasiak i Kasia Król zajęły IX miejsce oraz Antoniak Damian i Kobojek Wiktor zajęli VIII miejsce. Jednak najlepszymi zawodnikami okazali się Adam Kandzior (2 miejsce w finale Igrzysk) oraz Krzysztof Wasiewicz (również w finałach).

Zawody Międzypowiatowe

Chłopcy zajęli: II miejsce w Igrzyskach Międzypowiatowych rejonu Legionowo w unihokeju, ulegając w meczu finałowym jedynie drużynie z Zielonki (aktualnym mistrzom Polski juniorów) i II miejsce w zawodach piłki ręcznej.

Klasy sportowe o profilu koszykarskim wygrały zawody na poziomie gminy i powiatu ulegając w zawodach międzypowiatowych jedynie drużynie z Wołomina.

W zawodach indywidualnych młodzież pływająca zajęła: dziewczęta VI miejsce indywidualnie i VII miejsce w dwuboju, zaś chłopcy VI miejsce indywidualnie i VIII miejsce w dwuboju

Mistrzostwa powiatu

Dziewczęta zajęły: IV miejsce w piłce siatkowej i  II miejsce w zawodach piłki ręcznej.

Chłopcy zdobyli :I miejsce w unihokeju, I miejsce w piłce ręcznej i III miejsce w piłce siatkowej