Biegi Przełajowe

Nasi uczniowie w bieżącym roku szkolnym brali udział w indywidualnych i sztafetowych biegach przełajowych. Do finałów wojewódzkich awansował tylko jeden zawodnik naszej szkoły. Jest nim Patryk Wolski – uczeń klasy 2c.

Koszykówka

Zakończyły się eliminacje gminne oraz powiatowe w piłce koszykowej. Drużyny dziewcząt i chłopców z naszego gimnazjum, zdobywając pierwsze miejsce w gminie i powiecie wywalczyły awans do zawodów na szczeblu międzypowiatowym. Zawody te zostaną rozegrane w naszej hali sportowej w lutym 2007r. Najgroźniejszym rywalem będą drużyny z Wołomina.

Siatkówka

Dnia 5 stycznia 2007 roku odbyły się międzyszkolne rozgrywki o mistrzostwo Gminy Piaseczno w piłce siatkowej.
W finałach uczestniczyły reprezentacje:

1. Gimnazjum Nr 1 w Piasecznie
  2. Gimnazjum Nr 2 w Piasecznie
  3. Gimnazjum w Złotokłosie
  4. Gimnazjum w Chylicach

Turniej odbył się systemem "każdy z każdym". Niekwestionowanym zwycięzcą została drużyna z Gimnazjum Nr 1 w Piasecznie, która wygrała wszystkie mecze.
Skład drużyny:

1. Alicja Jagodzińska – kapitan
  2. Patrycja Borkowska
  3. Lidia Brzezińska
  4. Dorota Chojnacka
  5. Martyna Kowalska
  6. Tatiana Prządka
  7. Klaudia Mądra
  8. Natalia Stachyra
  9. Paulina Wiączek

Opiekunem drużyny jest mgr Janina Wójcik.

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Nasza szkoła w klasyfikacji generalnej wszystkich szkół Mazowsza (gimnazjum prywatne, państwowe jak i gimnazja sportowe) zajęła IV miejsce.

Na ten sukces złożyły się osiągnięcia naszych uczniów w:

• indywidualnych biegach przełajowych chłopców 9 punktów
  • indywidualnych biegach przełajowych dziwcząt 0,5 punktu
  • sztafetowych biegach przełajowych chłopców 8 punktów
  • tenisie stołowym chłopców 15 punktów
  • piłce nożnej chłopców 1 punkt
  • dwuboju nowoczesnym chłopców 8 punktów
  • dwuboju nowoczesnym dziewcząt 6 punktów
  • pływanie dziewcząt 11 punktów
  • pływanie chłopców 8 punktów
  • lekka atletyka chłopców 0,5 punktu

Punkty zdobyli następujący zawodnicy:

1. Indywidualne biegi przełajowe:
    Jakub Pudełko – 8, Jan Patejko – 11, Michał Łątka – 22, Krzysztof Wasiewicz – 56, Patryk Wąsiński – 62, Katarzyna Bednarczyk – 63, Kamil Kowalik – 76, Natalia Stachyra – 87 miejsce.
  2. Sztafetowe biegi przełajowe chłopców – 5 miejsce
  3. Lekka atletyka:
    Katarzyna Bednarczyk – 22 (bieg na 300m.), Damian Szumigaj – 20 (pchnięcie kulą), Jan Patejko – 7 (bieg na 1500m.), sztafeta olimpijska(800 – 400 – 200 – 100m.) chłopców – 9 miejsce.
  4. Pływanie:
    Iga Kalbarczyk – 4 (50m. grzbietowym), Patryk Turski – 6 (50m. grzbietowym), Ewa Łukaszewicz – 5 (50m. dowolnym), Daniel Ciejka – 7 (50m. dowolnym), Paula Nowak – 6 (50m. klasycznym), Mateusz Makowski – 7 (50m. klasycznym), Patrycja Pacuła – 6 (50m. dowolnym), Michał Łątka (50m. dowolnym), Joanna Bednarczyk – 4 (50m. klasycznym), Adam Gładysz – 7 (50m. klasycznym), Marianna Makowska – 3 (50m. dowolnym), Marcin Kulik – 6 (50m. dowolnym), sztafeta 6x25m. dziewcząt – 4, sztafeta 6x26m. chłopców – 5 miejsce.
  5. Piłka nożna chłopców – 12 miejsce.
  6. Dwubój nowoczesny chłopców – 5 miejsce (Michał Łątka, Adam Łukaszewski, Kamil Szulik, Mateusz Makowski)
  7. Dwubój nowoczesny dziewcząt – 7 miejsce (Patrycja Pacuła, Marianna Makowska, Paula Nowak, Joanna Bednarczyk)
  8. Tenis stołowy chłopców – 1 miejsce – indywidualnie: Krzysztof Orman – 2, Robert Najwer – 3

za ten sukces szkoła nasza otrzymała 3 tysiące złotych na zakup sprzętu sportowego