Brązowe medalistki Mazowsza w sztafetowych biegach przełajowych

Po zwycięstwie w gminie, powiecie i międzypowiecie przyszedł czas na zawody o mistrzostwo województwa mazowieckiego. 19 października reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Aleksandra Bałda, Hanna Derezińska, Wiktoria Kacprzak, Amelia Ostaszewska, Zuzanna Orzelska, Oliwia Samoraj, Ewa Skalińska, Alina Solomchuk, Wiktoria Tosnowiec oraz Maja Wierzchowska uczestniczyła w finałach Mazowieckich Igrzysk Młodziezy Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Kamionie.
Do walki o złoto stanęło 16 najlepszych drużyn województwa mazowieckiego. Po niezwykle ciężkiej i wyczerpującej walce na trudnym terenie i w niesprzyjających warunkach pogodowych nasze dziewczyny zajęły III miejsce. Bycie trzecim zespołem Mazowsza to bardzo dobry wynik.

Wielkie podziekowania dla dziewczyn i trzymamy kciuki za kolejne starty w zawodach.

Film z zawodów

 


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec