Indywidualne biegi przełajowe

9 października nasza ekipa składająca się z 8 dziewcząt i 3 chłopców pojechała na 3 rundę indywidualnych biegów przełajowych do Pomiechówka.Wcześniej nasi reprezentanci musieli przejść przez ,, sito" gminne i powiatowe.W Pomiechówku, który był ostatnim etapem kwalifikującym do finałów XXI Igrzysk Młodzieży Szkolnej, trzeba było zmieścić się w pierwszej 12. I tak do finałów zakwalifikowali się: Maja Wierzchowska zdobywając 3 miejsce, Hanna Derezińska 7 miejsce oraz Filip Tartas 7 miejsce. 
Pozostali nasi zawodnicy mimo walki byli blisko awansu, ale niestety nie zakwalifikowali się do finałowej rundy. Podaję wyniki:Paweł Soboń miejsce 22, Jan Ruta miejsce 38, Bałda Ola miejsce 13, Orzelska Zuzia miejsce 14, Ciechomska Ula i Amelia Ostaszewska miejsce 15,Tosnowiec Wiktoria miejsce 18 i Wiktoria Kacprzak miejsce 19. 
Wszystkim naszym zawodnikom i zawodniczkom bardzo dziękujemy za wspaniale wyniki i godne reprezentowanie naszej szkoły.
 

 


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec