Drużynowe Biegi Przełajowe (sztafeta 10x800m).

Do sztafetowych biegów przełajowych szczebla między powiatowego w tym roku z naszej szkoły dostała się żeńska reprezentacja wygrywając powiatowe biegi drużynowe na Górkach Szymona.
Do zawodów Między powiatowych awansowały po 2 najlepsze drużyny z 5 powiatów. Nasze reprezentantki ścigały się ze szkołami z Otwocka, Legionowa,Wołomina, Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Sochaczewa.
Rozgrywane w Pomiechówku zawody miedzy powiatowe nazywane „półfinałami Mazowsza” w dniu 11.10.2018 przyniosły naszej szkole dużo radości!
Dziewczęta (nasza dziesięcioosobowa reprezentacja) zdobyła złoty medal , awansując do Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej!
Od początku wyścigu „nasze dziewczyny” prowadziły, odpychając dzielnie ataki konkurentek. Do końca utrzymały około 20-30 metrową przewagę wygrywając zawody i awansując do finałów Mazowsza.
Na wyróżnienie i słowa pochwały należą się dla wszystkich dziewcząt! (nawet dla Natalii Kobzy będącej w tym dniu na rezerwie, która wspierała i kibicowała swoim koleżankom )
Autorkami sukcesu były:
Maja Wierzchowska,Hanna Derezińska,Wiktoria Kacprzak, Alina Solomchak,Ewa Skalińska,Aleksandra Bałda,Oliwia Samoraj,Zuzanna Orzelska,Wiktoria Tosnowiec,Amelia Ostaszewska.


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec