Mistrzostwa Mazowsza Gimnazjów w Koszykówce chłopców

turniej10 czerwca rozpoczęły się Mistrzostwa Mazowsza Gimnazjów w Koszykówce chłopców.
W wyniku losowania znaleźliśmy się w grupie z Polonią, Żyrardowem i Ciechanowem. Musieliśmy wygrać dwa mecze, aby awansować do półfinałów i walczyć o medale. Pierwszy mecz przebiegł po naszej myśli i gładko ograliśmy zespół z Ciechanowa. Schody zaczęły się następnego dnia. Pełna mobilizacja przed meczem z Żyrardowem, z którym dwa razy przegraliśmy w lidze. Od razu objęliśmy prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do końca. Dzięki dobrej obronie i skuteczności przechyliliśmy szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Ostatecznie po porażce z późniejszymi mistrzami - drużyną Polonii - przystąpiliśmy do meczu z Radomiem. Mimo dzielnej postawy i bardzo dobrej gry ostatecznie ulegliśmy 8 punktami. Pozostała nam walka o brąz. Naszym przeciwnikiem okazała się drużyna z Siedlec. Pierwsze dwie kwarty zakończyliśmy 7-punktowym prowadzeniem. Nerwy zaczęły się na początku 3 kwarty, kiedy to po 5 punktach z rzędu Siedlce zmniejszyły przewagę do 2 punktów. Czas wzięty przez trenera Czarka Dąbrowskiego spowodował pełną mobilizację w zespole. Na parkiecie pokazaliśmy charakter i wolę walki, co przełożyło się na nasze zwycięstwo.
Z zawodów wróciliśmy jako 3 drużyna gimnazjalna na Mazowszu.


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec