Sukcesy pływaków!

Reprezentacja chłopców z klas I-III Gimnazjum nr 1 w Piasecznie (Maciej Kucharski, Borys Zieliński, Michał Sędłak, Szymon Dereziński, Paweł Mitrus i Rafał Glazer) po zwycięstwie w Mistrzostwach Gminy oraz Powiatu stanęła również na najwyższym stopniu podium w Mistrzostwach Międzypowiatowych odbywających się na pływalni Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie.
Nasi chłopcy pokonali dobre drużyny z Józefowa i Legionowa awansując do XVII igrzysk młodzieży Szkolnej w Ciechanowie (1.06.2016)
Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej!!
Trzymajmy kciuki za naszych pływaków podczas najważniejszych zawodów w rywalizacji szkolnej jakimi są Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Reprezentacja dziewcząt z klas I-III Gimnazjum nr 1 w Piasecznie (Zuzanna Ostapińska, Julia Kołakowska, Weronika Pichola, Ala Marciniuk, Marcelina Jaworska) po zwycięstwie w Mistrzostwach Gminy , zajęła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Piaseczyńskiego.
Nasze „szybkie” dziewczęta musiały oddać najwyższy stopień podium zawodniczkom z Gimnazjum w Konstancinie, w szeregach których startowały aktualne mistrzynie polski w pływaniu.
Dziewczyny pomimo tego faktu nie przestraszyły się i walczyły do końca ulegając jedynie 7 sekund, po zsumowaniu wyników obu drużyn
Gratulujemy i serdecznie dziękujemy!!

Zmaganiom naszych pływaków przyglądał się oraz gorąco kibicował  Pan Dyrektor – Dariusz Nowak, który w każdej chwili był gotowy pomóc naszym dziewczętom i chłopcom.