Kolejne sukcesy w biegach przełajowych

Po sukcesach na zawodach powiatowych, 13 osobowa reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Kamila Sobczak,Kaja Słupska, Joanna Płocica, Zuzanna Rudenko, Oliwia Paradowska, Magda Zabdyr, Weronika Pachnicka, Julia Surosz, Konrad Lichowski, Gustaw Żuchowski, Mateusz Lipiński, Piotr Szczepański, Mateusz Król i Mikołaj Grochowski pojechała do Pomiechówka walczyć o medale i awans na zawody wojewódzkie. Jak można się było spodziewać, rywalizacja była tu jeszcze bardziej zacięta. Wąskie trasy biegowe, zróżnicowane ukształtowanie terenu „dały w kość” najlepszym biegaczom.
W każdym biegu startowało około 40 zawodników, z czego pierwsza 12 awansowała do zawodów wojewódzkich.
Nasza reprezentantka Oliwia Paradowska z klasy II zwyciężyła bieg w swojej kategorii, jej koleżanka Magda Zabdyr była 11, a Weronika Pachnicka 12. Awans wywalczyły również Kamila Sobczak (7) oraz Zuzanna Rudenko (12).

Gratulujemy!

Tekst pochodzi ze strony Samorządu Szkolnego na facebooku


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec