Jesteśmy Mistrzami

09.10 w Pomiechówku odbył się kolejny etap Mazowieckich Igrzysk Szkolnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Na starcie stanęło 9 zespołów chłopięcych, w tym zespół naszego gimnazjum reprezentujący powiat piaseczyński. Każdy z 10 zawodników musiał pokonać ciężką trasę 1000m. Rywalizacja była zacięta, lecz mimo to nasi chłopcy zajęli I miejsce.
Złota sztafeta Gimnazjum nr 1 w Piasecznie biegająca w składzie: Lipiński Mateusz, Walczak Mateusz, Żuchowski Gustaw, Pawłowski Jakub, Lichowski Konrad, Jagaciak Michał, Szczepaniak Marcin, Grochowski Mikołaj, Jachimiak Michał, Król Mateusz zdeklasowała pozostałe zespoły kwalifikując się do mistrzostw województwa, które odbędą się wiosną przyszłego roku.

(Materiał pobrany z profil Samorzadu Szkolnego na facebooku): https://www.facebook.com/Gimnazjum-nr-1-im-Powsta%C5%84c%C3%B3w-Warszawy-w-Piasecznie-Samorz%C4%85d-Uczniowski-346370035482724/


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec