Wspaniałe zakończenie sezonu w wykonaniu naszych koszykarzy

medalNa XVII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siedlcach nasi koszykarze zajęli 3 miejsce. Wyżej od nich były tylko drużyny z Radomia(pierwsze) oraz Pruszkowa(drugie). O medal walczyli z odwiecznym rywalem Polonią Warszawa, którą pokonali 69-33. Impuls do działania dał Daniel Nagodziński, który w pierwszej połowie trafił 5 "trójek" z czego jedną w ostatniej sekundzie 2 kwarty. Dobrą skutecznością zza łuku mogą się pochwalić również Banowicz (2/4), Dyduch (1/2) oraz Rybak (1/1). Decydująca rolę odegrała obrona - w ciągu trzech ostatnich kwart Polonia trafiła jedynie 18 punktów, gdy nasi reprezentanci prawie trzykrotnie więcej. Dziękujemy za wspaniałe przygotowanie panu Kłobuchowskiemu. Dziękujemy również za wsparcie panu wicedyrektorowi Ozimkowi.


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec