Srebrny medal w tenisie stołowym

W dniu 27 maja uczniowie naszego gimnazjum: Kacper Olczak (II d), Piotr Nagłowski (IIIh) i Jakub Konecki (IIIA) wywalczyli srebrny medal w tenisie stołowym, w finale  XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Gratulujemy!!!

Wspaniałe zakończenie sezonu w wykonaniu naszych koszykarzy

medalNa XVII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siedlcach nasi koszykarze zajęli 3 miejsce. Wyżej od nich były tylko drużyny z Radomia(pierwsze) oraz Pruszkowa(drugie). O medal walczyli z odwiecznym rywalem Polonią Warszawa, którą pokonali 69-33. Impuls do działania dał Daniel Nagodziński, który w pierwszej połowie trafił 5 "trójek" z czego jedną w ostatniej sekundzie 2 kwarty. Dobrą skutecznością zza łuku mogą się pochwalić również Banowicz (2/4), Dyduch (1/2) oraz Rybak (1/1). Decydująca rolę odegrała obrona - w ciągu trzech ostatnich kwart Polonia trafiła jedynie 18 punktów, gdy nasi reprezentanci prawie trzykrotnie więcej. Dziękujemy za wspaniałe przygotowanie panu Kłobuchowskiemu. Dziękujemy również za wsparcie panu wicedyrektorowi Ozimkowi.

Sukces naszych szachistów

szachyNa rozegranych w dniach 14 – 17.05.2015r. w Ustroniu Mistrzostwach Polski Gimnazjów w Szachach uczniowie naszej szkoły w składzie; Patryk Chylewski, Jacek Wiśniewski, Hubert Mamiński i Aleksandra Gryka wywalczyła V miejsce przez trzy dni rywalizując z osiemnastoma drużynami z różnych zakątków kraju. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął Patryk Chylewski.
Po zakończeniu turnieju ze strony zawodników padła deklaracja, że w przyszłym roku zdobędą miejsce medalowe.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!

Michał Pierzchała Wicemistrzem Świata w biegach na orientację

Na Szkolnych Mistrzostwach Świata w Biegach na Orientację, rozgrywanych w Antalyi w Turcji, Michał Pierzchała, uczeń naszego gimnazjum w biegu długodystansowym zdobył srebrny medal i wywalczył tytuł Wicemistrza Świata.

Więcej informacji na stronie Gminy Piaseczno

Nasz uczeń Wicemistrzem Polski w Szachach!

Patryk na podium.jpgW dniach 7-14 kwietnia 2015 r w Suwałkach odbyła się IV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych. W ramach Olimpiady rozegrany był m. in. turniej rangi Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach do lat 14. Jest to najważniejsza impreza szachowa dla młodych szachistów. Na zawody przyjechało 46, najlepszych w Polsce, zawodników w tej kategorii wiekowej, wyłonionych w wojewódzkich eliminacjach. Uczeń naszej szkoły Patryk Chylewski otrzymał srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski do lat 14.
Gratulujemy i życzymy sukcesów!