Kolejni finaliści konkursów przedmiotowych

Uczennica klasy 3c Aleksandra Wójcik otrzymała tytuł finalistki konkursu kuratoryjnego języka angielskiego (nauczyciel: J. Jeżewska), Piotr Siewko z klasy 8c ten sam tytuł  uzyskał z matematyki (A. Witkowska), a Julia Łazuka z klasy 3H i Emilia Sromek z kl. 3B z biologii (W. Papież).

Olga Błażejczak z klasy 3h została Finalistką Kuratoryjnego Kunkursu Literacko-Plastycznego "Fantastyczny XXI wiek" organizowanego przez Meridian International Schools.(G. Tonder)

Gratulujemy!

Laureatka z języka angielskiego

Maja Lisowska, uczennica klasy 3b otrzymała tytuł laureatki Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.
Gratulujemy sukcesu!

Sukcesy w konkursach języka angielskiego

Uczennica kl. 3c Wójcik Aleksandra zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu języka angielskiego.

Uczennica kl. 3b Lisowska Maja zakwalifikowała się do III części drugiego etapu OJAG (Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów).

Gratulujemy!

Sukcesy w konkursach kuratoryjnych z biologii

Do 3-go etapu Konkursu Kuratoryjnego z biologii zakwalifikowały się uczennice: Emilia Sromek z klasy 3b i Julia Łazuka z klasy 3h. Nauczyciel przygotowujący W. Papież.

Gratulujemy!

Biologiczne sukcesy

Ula Ciechomska z klasy 3j zajęła 3 miejsce w konkursie “Wspólnie wygramy z Niską Emisją” organizowanego przez Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej UM i G Piaseczno.


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec