X Konkurs Poezji Śpiewanej

W dniu 6 czerwca uczniowie pod opieką pani E. Bruszewskiej z sukcesami brali udział w61975640 2255397514543731 4605267563465670656 n w Józefosławiu.
Zdobyli:
- Magda Tabiszewska kl. 7F – 3 miejsce
- Bartosz Żak kl. 7F
- Igor Pankiewicz kl. 7F
- Wiktoria Makuch kl. 3B
- Klara Załuska kl. 3B – wyróżnienie
- Joanna Kruk kl. 3C – 3 miejsce
- Martyna Ruszkiewicz kl. 3C

Zobacz film 1

Zobacz film 2

Zobacz film 3

Zobacz film 4

Finalistka z języka polskiego

Emilia Lubas z klasy 8e zostałą finalistką Kuratoryjnego Konkursu z języka polskiego (nauczyciel: E. Grochocka).

Kolejni finaliści konkursów przedmiotowych

Uczennica klasy 3c Aleksandra Wójcik otrzymała tytuł finalistki konkursu kuratoryjnego języka angielskiego (nauczyciel: J. Jeżewska), Piotr Siewko z klasy 8c ten sam tytuł  uzyskał z matematyki (A. Witkowska), a Julia Łazuka z klasy 3H i Emilia Sromek z kl. 3B z biologii (W. Papież).

Olga Błażejczak z klasy 3h została Finalistką Kuratoryjnego Kunkursu Literacko-Plastycznego "Fantastyczny XXI wiek" organizowanego przez Meridian International Schools.(G. Tonder)

Laureatka z języka angielskiego

Maja Lisowska, uczennica klasy 3b otrzymała tytuł laureatki Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.
Gratulujemy sukcesu!

Sukcesy w konkursach języka angielskiego

Uczennica kl. 3c Wójcik Aleksandra zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu języka angielskiego.

Uczennica kl. 3b Lisowska Maja zakwalifikowała się do III części drugiego etapu OJAG (Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów).