Finał konkursu "Ssaki Polski"

W sobotę 14.05.2016r. odbył się w naszym gimnazjum finał powiatowego konkursu "Ssaki Polski". Uczennica klasy 2i Zuzanna Główka zajęła I miejsce. Wyróżnienia otrzymały uczennice Natalia Giedyk kl 1j oraz  Martyna Kostera z klasy 2k. Do konkursu uczennice przygotowywała p. W. Papież

W sobotę 14.05.2016r. odbył się w naszym gimnazjum finał powiatowego konkursu”Ssaki Polski”. Uczennica klasy 2i Zuzanna Główka zajęła I miejsce. Wyróżnienia otrzymały uczennice Natalia Giedyk kl 1j oraz  Martyna Kostera z klasy 2k. Do konkursu przygotowywała p. W. Papież

Uhonorowanie osiągnięć szachowych

DSC2569 427x640Uczeń naszej szkoły Patryk Chylewski został uhonorowany za swoje wybitne osiągnięcia szachowe. Na ostatniej sesji Rady Gminy z rąk Burmistrza Zdzisława Lisa oraz Przewodniczącego Rady Piotra Obłozy otrzymał dyplom oraz nagrodę finansową.
Patryk jest dwukrotnym Drużynowym Mistrzem Mazowsza, reprezentował nas na Ogólnopolskich Drużynowych Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych, gdzie zajął V miejsce. W 2015 roku zdobył tytuł Wicemistrza Polski, zajmował wysokie lokaty na Drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorów i Mistrzostwach Świata Juniorów. Obecnie zajmuje najwyższą pozycję rankingową na Mazowszu.

Konkurs wokalny "Polskie przeboje"

11 maja reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w konkursie wokalnym "POLSKIE PRZEBOJE". I miejsce w duecie zdobyły uczennice klasy 1b - Marta Nowak i Matylda Pastwa, II miejsce zajął kwartet z klasy 1c - Aleksandra Gałan, Natalia Sygocka, Adela Kamińska oraz Angelika Pakos. III zaś miejsce w kategorii solistki zajęła Agnieszka Siewko również z klasy 1c. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i cieszymy się ich sukcesami.

II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego

Zuzanna Arczewska z klasy IIIh zdobyła II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Serdecznie gratulujemy!

Sukcesy w III etapie Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego

Miło nam poinformować, iż Zuzanna Arczewska z klasy IIIH została laureatką Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego z Języka Niemieckiego.