VI Festiwal Filmoteki Szkolnej

DSCN0175.JPGW dniach 11-12 czerwca w Warszawie odbył się VI Festiwal Filmoteki Szkolnej, w którym miały przyjemność uczestniczyć Julia Jędrzejczyk, Zofia Mostrąg, Kamila Bieniek, Natalia Wojnarowska wraz z opiekunem – Panią Jolantą Gajewską.
Podczas Festiwalu uczniowie i nauczyciele mieli możliwość spotkać w Warszawskiej Szkole Filmowej wielu ludzi z taką samą pasją – kinem. Uczestnicy oglądali swoje filmy na dużym ekranie w starym kinie „Elektronik”, byli na pokazie filmu „Przywódcy” w „Muranowie”, dyskutowali z krytykami, aktorami, reżyserami i innymi ludźmi zawodowo zajmującymi się filmem oraz wzajemnie się inspirowali.
Podczas Festiwalu zostały wręczone nagrody:
- Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym  „Nakręć się” (film „Kanapka”) – Szkolne Koło Filmowe „Klaps”
- Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie „Skrytykuj!” – Julia Jędrzejczyk
- Nagroda  w Ogólnopolskim Konkursie na Plakat Filmowy – Zofia Mostrąg
Nasza szkoła zgarnęła nagrody w każdej kategorii !


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec