Konkursy przedmiotowe

Laureaci

Radek Redzik z klasy 2j uzyskał tytuł laureata Konkursu Chemicznego z wynikiem: 91%.
Nauczyciel przygotowujący: pani dyrektor Agata Wągrowska
Osiągnięty wynik zwalnia ucznia z części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego z maksymalną notą - 50 punktów.

Finaliści

Trzech uczniów: Radek Redzik (klasa 2j, nauczyciel: pani dyrektor Agata Wągrowska), Michał Wysocki (klasa 3j, nauczyciel: pani dyrektor Agata Wągrowska) i Marcin Denisiewicz (klasa 3a, nauczyciel: pani Ewa Lipiec) zakwalifikowało się do finału Konkursu Chemicznego.

Do finału Konkursu Polonistycznego zakwalifikowała się: Weronika Wyrzykowska (klasa 3j, nauczyciel: Ewa Grochocka).

Do finału Konkursu Fizycznego zakwalifikowali się: Jakub Polaczyński i Michał Wysocki (klasa 3j, nauczyciel: Ala Skorniewska)