Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNet Masters

Drużyna 100kGOLDplis w składzie: Kamil Dzieniszewski (3k), Paweł Grochowicz (3j), Igor Matuszewski (3j), Artur Sidwa (3j), pod opieką pani Doroty Krzysztoszek zajęła szóste miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters (na 3866 drużyn startujacych w pierwszm etapie i 22 w finale ogólnopolskim).

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "OXFORD"

Na 100 punktów możliwych do zdobycia


92 punkty uzyskali:
Kajetan Mietliński
Sylwia Perkowska
Igor Matuszewski

88 punktów uzyskali:
Aleksandra Rajkowska
Rafał Rokicki
Piotr Rajkowski

84 punkty uzyskali:
Daria Seliga
Bartłomiej Wieczorek.

Konkursy przedmiotowe

Laureaci


Laureatami konkursów przedmiotowych zostali:


CHEMIA

  1. Radosław Redzik 3j
  2. Damian Antoniak  3j

Nauczycielka prowadząca: Agata Wągrowska

 

JĘZYK POLSKI

  1. Anna Wójcik  3j

 Nauczycielka prowadząca: Elżbieta Rowińska

 

HISTORIA

  1. Karolina Marcinkiewicz 3j

Nauczyciel prowadzący: Dariusz Nowak



BIOLOGIA

  1. Marta Królak  3j 

Nauczycielka prowadząca: Helena Garbacik

KONKURS WIEDZY OBYWATELSKIEJ I EKONOMICZNEJ

  1. Marta Królak 3j

Nauczycielka prowadząca: Grażyna Maryńczak

Finaliści


 Finalistami konkursów przedmiotowych zostali:

 
MATEMATYKA

   1. Radosław Redzik 3j

Nauczycielka prowadząca: Agnieszka Czerwińska

 
FIZYKA

   1. Damian Antoniak 3j
   2. Radosław Redzik 3j

Nauczyciel prowadzący: Tomasz Jakubowicz

 
LOGIA konkurs informatyczny

  1. Artur Sidwa 3j

Nauczycielka prowadząca: Grażyna Goch

 

Finały

 

Do finałów konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się:

 

CHEMIA

  1. Damian Antoniak 3j
  2. Radosław Redzik 3j

Nauczycielka prowadząca: Agata Wągrowska

BIOLOGIA

  1. Marta Królak 3j

Nauczycielka prowadząca:Helena Garbacik

JĘZYK POLSKI

  1. Anna Wójcik 3j 

Nauczycielka prowadząca: Elżbieta Rowińska

HISTORIA

  1. Karolina Marcinkiewicz 3k

Nauczyciel prowadzący : Dariusz Nowak

 

MATEMATYKA

  1. Radosław Redzik 3j

Nauczycielka prowadząca: Agnieszka Czerwińska

 

FIZYKA

  1. Damian Antoniak 3j
  2. Radosław Redzik 3j

Nauczyciel prowadzący: Tomasz Jakubowicz

 

INFORMATYKA - LOGIA

  1. Artur Sidwa 3j

Nauczycielka prowadząca: Grażyna Goch

KONKURS WIEDZY OBYWATELSKIEJ I EKONOMICZNEJ

  1. Marta Królak 3j 

Nauczycielka prowadząca: Grażyna Maryńczak

Etapy rejonowe

 Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do rejonowych etapów konkursów przedmiotowych.

 

JĘZYK POLSKI

  1. Deperasińska Sylwia - 23pkt
  2. Wójcik Anna - 23pkt
  3. Czupryniak Aleksandra - 18pkt
  4. Lewandowska Klaudia - 18pkt
  5. Lipiński Maciej - 18pktpkt

HISTORIA

  1. Szala Katarzyna - 24pkt
  2. Wójcik Anna - 26pkt
  3. Różalska Barbara - 21pkt
  4. Jasińska Klaudia a - 22pkt
  5. Rutkowska Magdalena - 27pkt
  6. Szoszka Sylwia Marta - 21pkt
  7. Perkowska Sylwia - 27pkt

BIOLOGIA

  1. Królak Marta - 27pkt
  2. Ćwik Kamila - 26pkt
  3. Krzyszowska Joanna - 26pkt
  4. Rajkowski Piotr - 25pkt
  5. Górzyńska Monika - 25pkt
  6. Poduszczak Artur - 24pkt
  7. Bartosik Monika - 24pkt
  8. Baczewska Milena - 23pkt
  9. Sikorska Karolina - 23pkt
  10. Lotczyk Karolina - 22pkt
  11. Krzyszowska Maria - 22pkt
  12. Deperasińska Sylwia - 22pkt
  13. Grendus Magdalena - 22pkt
  14. Wojciechowska Diana - 21pkt
  15. Berne Marlena - 21pkt

CHEMIA

  1. Redzik Radosław - 53pkt
  2. Antoniak Damian - 49pkt

FIZYKA

  1. Antoniak Damian - 27pkt
  2. Redzik Radosław - 25pkt
  3. Wiernicki Maksymilian - 22,5pkt

GEOGRAFIA

  1. Kowieska Aneta - 32pkt
  2. Korczak Krzysztof - 31pkt
  3. Kowalik Kamila - 29pkt
  4. Lewandowska Klaudia - 29pkt
  5. Michalak Piotr - 28pkt


MATEMATYKA

  1. Grochowicz Paweł - 36pkt
  2. Redzik Radosław - 35pkt

 


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec