Konkursy ekologiczne

W Powiatowym Konkursie "Siedliska Leśne" zajęły:

I miejsce - Magda Zydadło (2j - nauczyciel: H.Witkowska) 

III miejsce - Paulina Zielińska (3f - nauczyciel: H. Witkowska)  

Wyróżnienia:

 

  1. Natalia Woźniak  (3f - nauczyciel: H. Witkowska) 
  2. Kinga Jaszewska  (3h - nauczyciel: W. Papież)
  3. Malwina Denisiewicz  (1j - nauczyciel: A. Krawczyk)   

 

W konkursie ekologicznym o "Odpowiedzialnej konsumpcji i właściwym postępowaniu z odpadami" 

III miejsce zajął Marcin Kawecki (3e)

wyróżnienia: Ola Morad (3e), Margarita Moraczewska (3f) i Wiktoria Paradowska (1d).

Wszystkich przygotowywała pani H. Witkowska. 

W konkursie pod hasłem "Mazowieckie lasy - skarbem przyrody" organizowanym przez Chojnowski Park Krajobrazowy

  1. I miejsce zajęła Karolina Miłobędzka (2k -  nauczyciel: A. Krawczyk)
  2. wyróżnienie: Bartłomiej Grochocki (1i - nauczyciel: W. Papież)

W VI Mistrzostwach Polski Młodych Ekonomistów w etapie wojewódzkim uczestniczyły Alicja Olszewska i Joanna Kocuń  z klasy 3h (nauczyciel: Ewa Muszyńska).

Do finału  przeszła Joanna Kocuń  i zajęła II miejsce w Polsce . 

Konkursy religijne

 

  1. Laureatkami w kuratoryjnym konkursie o osobie i czasach kardynała S. Wyszyńskiego zostały dwie uczennice z klasy 2j: Małgorzata Zygadło i Oliwia Lechańska.
  2. W konkursie "Totus tuus" zorganizowanym przez Gimnazjum Nr 2 w Piasecznie z okazji beatyfikacji Jana Pawła II pierwsze miejsce zajęła Dominka Sosińska z klasy 3h.

 

Sukcesy w konkursie recytatorskim Warszawska Syrenka

 
24 marca w Centrum Kultury w Piasecznie odbyły się gminne eliminacje do XXXIV Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.
 
III miejsce zajął Mikołaj Zwoliński z klasy 2j. Wyróżnienie otrzymałą Urszula Promna z klasy 3h.
 
 

Konkursy przedmiotowe

Laureaci i finaliści

Matematyka

  1. Magdalena Lipiec  - 3h (nauczyciel: Lucyna Matuła) - finalistka
  2. Dominika Sosińska - 3h (nauczyciel: Anna Ziółkowska) - finalistka

 

Język polski

  1. Monika Mroczyńska - 3d (nauczyciel: Elżbieta Rowińska)- laureatka

Biologia

  1. Katarzyna Witkowska - 3h (nauczyciel: Wiesława Papież) - laureatka

Chemia

  1. Magdalena Lipiec  - 3h (nauczyciel: Halina Wągrowska) - laureatka
  2. Adam Klukowski -1j (nauczyciel: Halina Wągrowska) - laureat
  3. Krzysztof Kukiełka - 3h (nauczyciel: Halina Wągrowska) - laureat

Do finałów konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się:  

Matematyka

  1. Magdalena Lipiec  - 3h (nauczyciel: Lucyna Matuła)
  2. Dominika Sosińska - 3h (nauczyciel: Anna Ziółkowska)
  3. Paulina Głośniak - 3d (nauczyciel: Mariola Denisiewicz)

 Chemia

  1. Magdalena Lipiec  - 3h (nauczyciel: Halina Wągrowska)
  2. Adam Klukowski -1j (nauczyciel: Halina Wągrowska)
  3. Krzysztof Kukiełka - 3h (nauczyciel: Halina Wągrowska)

Biologia

  1. Katarzyna Witkowska - 3h (nauczyciel: Wiesława Papież)

Język polski

  1. Monika Mroczyńska - 3d (nauczyciel: Elżbieta Rowińska)

 

Do etapów rejonowych konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się: 

 

Biologia

  1. Katarzyna Witkowska - 3h

Chemia

  1. Magdalena Lipiec  - 3h
  2. Adam Klukowski -1j
  3. Krzysztof Kukiełka - 3h

Matematyka

  1. Magdalena Lipiec  - 3h
  2. Dominika Sosińska - 3h
  3. Paulina Głośniak - 3d
  4. Karolina Mackiewicz - 2j

Język polski

  1. Joanna Kocuń - 3h
  2. Alicja Olszewska - 3h
  3. Monika Mroczyńska - 3d
  4. Ewa Brzezińska - 3b

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec