Ogólnopolski Konkurs Literacki "Tacy różni, a tacy podobni - cudzoziemcy w Polsce"

Jan Dąbrowski  z klasy 2j zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie literackim organizowanym przez OM Międzynarodowa Organizację ds Migracji pt.  "Tacy różni, a tacy podobni - cudzoziemcy w Polsce" w kategorii wiekowej klas I-III gimnazjum. Opiekunem ucznia była pani Agata Daniel

Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego

Dnia 5.06 w Zespole Szkól w Józefosławiu odbył się, w ramach obchodów Dnia Języków Obcych, konkurs języka niemieckiego.

Nasza drużyna w składzie:

1. Agata Brudek (3j)
  2. Karolina Zawiślak (3j)
  3. Klaudia Ramusiewicz (3j)
  4. Maria Sosnowska (2b)
  5. Marta Wądołowska (2j)
  6. Karolina Kilijan (3d)

pod opieka pań: Agnieszki Sokołowskiej i Anety Mróz zajęła drugie miejsce.

Konkurs Inspirowany Życiem i Twórczością ks. Jana Twardowskiego.

W Międzyszkolnym Konkursie Polonistycznym inspirowanym słowami: "W świecie nienawiści, gdzie jedna noga kopie drugą, ręka drapie rękę, najrozsądniej jest uciec w miłość" I miejsce zajęła Edyta Krakowiak (2a), laureatką III miejsca została również uczennica naszej szkoły Monika Pawlicka (1e). Wyróżnienie otrzymały Kamila Dąbrowska (2a) i Adrianna Rowińska (2a) (nauczyciel: pani Ewa Grochocka).

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym, w którym oceniana była ilustracja do wybranego wiersza ks. Twardowskiego wyróżnienie zdobyła Roksana Kurek (1i) za interpretację plastyczną wiersza "Na szpilce" (opiekun: pani Wiesława Nastały- Płaskocińska).

IX Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Finalistki konkursu:

1.  Dominika Królak (3j)
  2. Barbara Pietrasiuk (3j).

Nauczyciele przygotowujący: Dariusz Nowak, Grażyna Maryńczak i Ewa Muszyńska

Konkurs literacki "O pióro Reymonta"

W konkursie literackim "O pióro Reymonta" organizowanego przez Zespół Szkół im. Wł. Reymonta w Konstancinie - Jeziornie laureatami zostali

1. Michał Margas - 3j - I miejsce