Olimpiada Chemiczna

Adam Klukowski z klasy 3j (p. Agata Wagrowska) został finalistą Olimpiady Chemicznej (dla szkół średnich) i tym samym już w gimnazjum zapewnił sobie 6 z matury  z tego przedmiotu!

Konkurs programistyczny (C++) firmy Youngcoder

Damian  Kacperski z klasy 3j (p. D. Krzysztoszek) zajął pierwsze miejsce w kategorii gimnazjum, w powiązanym z TIK?-Tak-iem ogólnopolskim konkursie programistycznym (w języku C++) organizowanym przez firmę Youngcoder. Zwyciężył zdecydowanie, bo uzyskał 289 punktów  i wyprzedził ucznia, który zajął 2 miejsce o 32 punkty  Jako nagrodę otrzyma dysk zewnętrzny i gadżety firmowe.

Konkurs Informatyczny TIK?- TAK!

Piotr Daniel z klasy 1h oraz Damian Kacperski z 3j (obydwaj uczniowie pani Doroty Krzysztoszek) znaleźli się wśród 100 najlepszych z 23471 startujących z 800 szkół w Polsce i tym samym  zakwalifikowali się II etapu konkursu  TIK?-TAK! (Technologie Informacyjno - Komunkacyjne? - TAK!), organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne

Zajęli odpowiednio 34 i 36 miejsce w Polsce. Niestety, do finału awansowała tylko najlepsza dziesiątka. 

 

VII Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów (C++)

W finale ogólnopolskim Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów 

W zawodach indywidualnych tytuł finalisty uzyskał:

  1.  Piotr Mitosek z klasy 3j  

 w zawodach drużynowych tytuł finalisty uzyskali: 

  1. Piotr Mitosek - 3j
  2. Michał Filipiuk - 3j
  3. Damian Kacperski- 3j 
  4. Sebastian Stasiak - 2i  .

Do ogólnopolskiego finału zawodów indywidualnych Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów awansował:

 

  1.  Piotr Mitosek z klasy 3j  

 

Do finału zawodów drużynowych awansowała drużyna w składzie: 

 

  1. Piotr Mitosek - 3j
  2. Michał Filipiuk - 3j
  3. Damian Kacperski- 3j 
  4. Sebastian Stasiak - 2i  .

 

Wszyscy uczniowie piszą programy w języku C++ i  są przygotowywani przez panią Dorotę Krzysztoszek.  Finały odbędą się w dniach 24-26 maja w Gdyni. Skład drużyny uległ zmianie, bo Adam Klukowski w dniu, w którym był II etap OIG uczestniczył w  finale Olimpiady Chemicznej (dla szkół średnich!!!). Zastąpił go Damian Kacperski i on będzie uczestniczył w finale w Gdyni.

Do II etapu VII  Olimpiady  Informatycznej Gimnazjalistów (programowanie w C++)

Indywidualnie zakwalifikowali się uczniowie klasy 3j (pani D. Krzysztoszek): 

  1. Damian Kacperski
  2. Piotr Mitosek
  3. Adam Klukowski
  4. Michał Filipiuk 

Do II etapu VII OIG drużynowej zakwalifikowała się drużyna w składzie 

  1. Piotr Mitosek 3j
  2. Adam Klukowski 3j
  3. Michał Filipiuk 3j
  4. Sebastian Stasiak 2i

Opiekunem drużyny jest pani D. Krzysztoszek

 

VIII Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Laureatami  VIII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów (2012/2013) zostali trzej uczniowie z klasy 3j: 
 
  • Klukowski Adam (panie: W. Wojtas i A. Ziółkowska)
  • Filipiuk Michał  (pani A. Ziółkowska) 
  • Mitosek Piotr  (pani A. Ziółkowska)
Do zawodów III stopnia VIII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów (2012/2013) zakwalifikowali się trzej uczniowie z klasy 3j: 
 
  • Filipiuk Michał  (pani A. Ziółkowska)
  • Mitosek Piotr  (pani A. Ziółkowska)
  • Klukowski Adam (panie: W. Wojtas i A. Ziółkowska) 
Do zawodów II stopnia VIII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów (2012/2013) zakwalifikowali się:
 
 Z klasy 3j (pani A. Ziółkowska)
Filipiuk Grzegorz
Filipiuk Michał
Kacperski Damian
Mitosek Piotr
Klukowski Adam (panie: W. Wojtas i A. Ziółkowska)
 
Z klasy 2j ( pani M. Denisiewicz)
 Furtak Adam

Więcej artykułów…

  1. Konkursy przedmiotowe

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec