Olimpiada Chemiczna

Adam Klukowski z klasy 3j (p. Agata Wagrowska) został finalistą Olimpiady Chemicznej (dla szkół średnich) i tym samym już w gimnazjum zapewnił sobie 6 z matury  z tego przedmiotu!

Konkurs programistyczny (C++) firmy Youngcoder

Damian  Kacperski z klasy 3j (p. D. Krzysztoszek) zajął pierwsze miejsce w kategorii gimnazjum, w powiązanym z TIK?-Tak-iem ogólnopolskim konkursie programistycznym (w języku C++) organizowanym przez firmę Youngcoder. Zwyciężył zdecydowanie, bo uzyskał 289 punktów  i wyprzedził ucznia, który zajął 2 miejsce o 32 punkty  Jako nagrodę otrzyma dysk zewnętrzny i gadżety firmowe.

Konkurs Informatyczny TIK?- TAK!

Piotr Daniel z klasy 1h oraz Damian Kacperski z 3j (obydwaj uczniowie pani Doroty Krzysztoszek) znaleźli się wśród 100 najlepszych z 23471 startujących z 800 szkół w Polsce i tym samym  zakwalifikowali się II etapu konkursu  TIK?-TAK! (Technologie Informacyjno - Komunkacyjne? - TAK!), organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne

Zajęli odpowiednio 34 i 36 miejsce w Polsce. Niestety, do finału awansowała tylko najlepsza dziesiątka.

VII Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów (C++)

W finale ogólnopolskim Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów

W zawodach indywidualnych tytuł finalisty uzyskał:

1.  Piotr Mitosek z klasy 3j

w zawodach drużynowych tytuł finalisty uzyskali:

1. Piotr Mitosek - 3j
  2. Michał Filipiuk - 3j
  3. Damian Kacperski- 3j
  4. Sebastian Stasiak - 2i  .

Do ogólnopolskiego finału zawodów indywidualnych Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów awansował:

1.  Piotr Mitosek z klasy 3j

Do finału zawodów drużynowych awansowała drużyna w składzie:

1. Piotr Mitosek - 3j
  2. Michał Filipiuk - 3j
  3. Damian Kacperski- 3j
  4. Sebastian Stasiak - 2i  .

Wszyscy uczniowie piszą programy w języku C++ i  są przygotowywani przez panią Dorotę Krzysztoszek.  Finały odbędą się w dniach 24-26 maja w Gdyni. Skład drużyny uległ zmianie, bo Adam Klukowski w dniu, w którym był II etap OIG uczestniczył w  finale Olimpiady Chemicznej (dla szkół średnich!!!). Zastąpił go Damian Kacperski i on będzie uczestniczył w finale w Gdyni.

Do II etapu VII  Olimpiady  Informatycznej Gimnazjalistów (programowanie w C++)

Indywidualnie zakwalifikowali się uczniowie klasy 3j (pani D. Krzysztoszek):

1. Damian Kacperski
  2. Piotr Mitosek
  3. Adam Klukowski
  4. Michał Filipiuk

Do II etapu VII OIG drużynowej zakwalifikowała się drużyna w składzie

1. Piotr Mitosek 3j
  2. Adam Klukowski 3j
  3. Michał Filipiuk 3j
  4. Sebastian Stasiak 2i

Opiekunem drużyny jest pani D. Krzysztoszek