Podsumowanie osiągnięć naszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014

 Wszystkie osiagnięcia uczniów naszego gimnazjum w roku szkolnym 2013/2014 znajdują się w prezentacji osiągnięć

Konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka"

Konkurs  Gminny "Warszawska Syrenka"

I miejsce_ Marek Sildatke kl 2h

II miejsce Bernadetta Statkiewicz kl. 3i

III miejsce Agata Górnicka kl. 3j

Etap wojewódzki "Warszawska Syrenka"

II miejsce  Marek Sildatke kl 2h

Sukcesy w konkursach fizycznych


Sukcesy naszych uczniów w polsko - ukraińskim konkursie fizycznym Lwiątko. Następujący uczniowie zdobyli tytuł TAON (III miejsce):

  • Białobrzeski Andrzej kl. Ih
  • Brzozowski Mateusz kl. IIh
  • Fabjanowicz Bartosz kl. Ih
  • Stączek Mateusz kl. IH
  • Wiśniewski Jacek kl. IIh
  • Olczyk Weronika kl.IIIj
  • Zaczek Agata kl. III i


Mamy zaszczyt poinformować, iż uczennice naszego Gimnazjum osiągnęły sukcesy w IV Powiatowym Konkursie Technicznym pt: „Zastosowanie praw i zjawisk fizycznych w technice i życiu codziennym”, który odbył się 13 maja 2014r w Zespole Szkół Nr1 w Piasecznie.
III miejsce zajęły Maria Jarek i Martyna Wujakowaska z kl. IIIj- „Zastosowanie praw i zjawisk fizycznych w życiu codziennym”,
Wyróżnienie - Julia Gizińska kl. IIg, Izabela Bakun kl. IIg, Julia Jędrzejczyk z kl. II h - „Zastosowanie praw i zjawisk fizycznych w życiu codziennym”.

Na terenie szkoły odbył się konkurs „Zjawiska fizyczne w obiektywie”
Zwycięzcą tego konkursu została Karolina Kuzebska z kl. II a z pracą pt: „Jajka w cieczy”.
Wy różnienia otrzymali :
Aleksandra Piotrowska z kl. IIIj –„ Wyładowania elektryczne”
oraz
Julia Jędrzejczyk z kl. IIh –„Halo słoneczne”.

Wyniki VIII edycji Konkursu Papieskiego

W VII edycji Konkursu Papieskiego " Świetość i dobro sa ciche, trzeba je nagłaśniać" zostali nagrodzeni uczniowie naszego gimnazjum: 

  • Anna Walczak (I miejsce)
  • Aleksandra Podkowińska (II miejsce)
  • Paulina Krzyszowska (II miejsce)
  • Ewelina Komorowska (wyróżnienie)
  • Alicja Graczyk (wyróżnienie)
  • Paulina Gryz (wyróżnienie)
  • Aleksandra Banach (wyróżnienie)
  • Piotr Szymański (wyróżnienie)

Gratulujemy

Wyniki powiatowego konkursu "Runo leśne Mazowsza"

Szkoły gimnazjalne – klasy I-III
Miejsce I – Filip Jakubowicz z Gimnazjum nr 1 w Piasecznie
Miejsce II – Agata Zaczek z Gimnazjum nr 1 w Piasecznie
Miejsce II – Klaudia Staśkiewicz z Gimnazjum nr 1 w Piasecznie (poprawiono wyniki)
Miejsce III – Martyna Wujakowska z Gimnazjum nr 1 w Piasecznie
Wyróżnienia
Piotr Błażejczak z Gimnazjum nr 1 w Piasecznie
Kacper Dąbrowski z Gimnazjum nr 1 w Piasecznie
Edyta Szymańska z Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Marysia Rutowicz z Gimnazjum nr 1 w Piasecznie

Uczniów przygotowywały panie: A.Krawczyk, W. Papież, H. Witkowska


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec