Filtr
 • Życzenia świąteczne

   

  Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły życzymy nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych szczęśliwych chwil w nadchodzącym Nowym 2011 Roku!!!

  Zobacz zdjęcia z jasełek

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Do tej pory do wojewódzkich etapów konkursów przedmiotowych przeszło czterech uczniów naszego gimnazjum (trzech z chemii, po jednym z polskiego i biologii).
  Czekamy na wyniki  konkursu matematycznego.

 • Tydzień Świadomości Dysleksji

  Tydzień Świadomości Dysleksji

  W październiku w ramach Tygodnia Świadomości Dysleksji zostały przeprowadzone zajęcia przybliżające uczniom naszej szkoły terminologię związaną ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się, sylwetki wybitnych dyslektyków; tj. Leonardo da Vinci, Albert Einstein, Pablo Picasso. Zaprezentowano również gry i zabawy – jako atrakcyjny i skuteczny sposób nauki ortografii.
  Lidia Mirecka 
  Marta Bryk

   

   

  Zobacz zdjęcia

 • Sukces chórzystów

  Sukces chórzystów!!!

  18 listopada 2010 roku szkolny chór "Orły" (składający się z uczniów klasy IIc, pod opieką pani Elżbiety Bruszewskiej) po raz pierwszy wziął udział w V Festiwalu Pieśni Patriotycznych w Warszawie. Chórzyści zaprezentowali cztery pieśni: "Rota", "Pierwsza Brygada", "Warszawianka" i "Piechota". Pierwszy występ zakończył się ogromnym sukcesem - "Orły" zajęły IV miejsce (występowało piętnaście chórów). Nagrody w postaci sprzętu nagłaśniającego, filmów i książek historycznych laureaci odebrali w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.

  Gratulujemy! 


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec