Filtr
 • Dzień Nauczyciela

   

  Dzień Nauczyciela

  W dniu 14 października młodzi artyści z klas 1f, 3f i 3e zaprezentowali przygotowany pod czujnym okiem pań: Marii Górzyńskiej i Agaty Daniel program satyryczny z okazji Dnia Nauczyciela pt "Szkoła we fraszce". Uroczystość ta ku uciesze wykonawców i opiekunów wszystkim bardzo się podobała.

  Zobacz zdjęcia

 • Otrzęsiny Pierwszaków

  Otrzęsiny Pierwszaków

  Dnia 1 października 2010 roku odbyły się po raz pierwszy w naszym Gimnazjum otrzęsiny uczniów klas pierwszych, których celem było zintegrowanie zespołu klasowego oraz całego rocznika.
  Na początek każda klasa miała 1 minutę na zaprezentowanie się: uczniowie śpiewali piosenki, odgrywali scenki, pokazywali „sztuczki” z piłką do kosza. 
  Następnie odbyła się sztafeta wiedzy i umiejętności, podczas której uczniowie musieli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale także konkretną wiedzą z zakresu: matematyki, ortografii, biologii, geografii, historii oraz wiedzy ogólnej.
  Dla wychowawców także przewidziane były zadania musieli m.in. nakarmić z zawiązanymi oczami jogurtem wybranego ucznia, w ciągu 20 sekund postawić jak najwięcej 5 w dzienniku oraz rozpoznać wybranych uczniów po „zamiauczeniu”.
  Było dużo śmiechu, dużo zabawy. Sami oceńcie!
   

  Zobacz zdjęcia


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec