Otrzęsiny Pierwszaków

Otrzęsiny Pierwszaków

Dnia 1 października 2010 roku odbyły się po raz pierwszy w naszym Gimnazjum otrzęsiny uczniów klas pierwszych, których celem było zintegrowanie zespołu klasowego oraz całego rocznika.
Na początek każda klasa miała 1 minutę na zaprezentowanie się: uczniowie śpiewali piosenki, odgrywali scenki, pokazywali „sztuczki” z piłką do kosza. 
Następnie odbyła się sztafeta wiedzy i umiejętności, podczas której uczniowie musieli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale także konkretną wiedzą z zakresu: matematyki, ortografii, biologii, geografii, historii oraz wiedzy ogólnej.
Dla wychowawców także przewidziane były zadania musieli m.in. nakarmić z zawiązanymi oczami jogurtem wybranego ucznia, w ciągu 20 sekund postawić jak najwięcej 5 w dzienniku oraz rozpoznać wybranych uczniów po „zamiauczeniu”.
Było dużo śmiechu, dużo zabawy. Sami oceńcie!
 

Zobacz zdjęcia


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec