Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą

IMG 0318.JPGDnia 13.12.2018r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Krzysztofem Piersą, dziennikarzem internetowym, autorem dwóch książek: „Komputerowy ćpun” oraz „Trener marzeń”. Uczniowie z klas: 3c i 3i wysłuchali opowieści o faktach i mitach związanych z grami komputerowymi i o zagrożeniach wynikających z nadmiernego korzystania ze smartfonów. Nasz gość był bardzo wiarygodny w swym przekazie, gdyż sam przez wiele lat był nałogowym graczem i w wirtualnej rzeczywistości spędzał wiele godzin dziennie. Autor „Komputerowego ćpuna” bardzo szybko nawiązał kontakt z młodzieżą, ponieważ tematy, które poruszał wzbudziły wśród uczestników spotkania ogromne zainteresowanie, a poczucie humoru, z jakim to robił sprawiło, że słuchało się go z przyjemnością.
Na zakończenie K. Piersa podarował do biblioteki szkolnej (oczywiście z autografem) po 2 egzemplarze swoich książek. Serdecznie zapraszamy do przeczytania ich, bo naprawdę warto.


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec