„STO na 100 „ na stulecie Obchodów Odzyskania Niepodległości przez Polskę!

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego zaprasza do wspólnego, sportowego świętowania 100 – lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
W dniach od 05.11.2018 r. do 09.11.2018 r. zapraszamy wszystkich chętnych, którzy mają zajęcia na pływalni (lekcja wf) do przepłynięcia 100 m dowolnym stylem. Potrzebujemy minimum 100 ochotników (100x100m) . Chętni uczniowie zgłaszają swój udział nauczycielowi przez lekcją.
W dniu 06.11.2018 r. (wtorek) wszyscy na lekcji wf biegamy. Ile przebiegniemy, by uczcić 100 - tną rocznicę?? Z pewnością niemało, a każdy z Was może dołożyć swoje metry. Zadaniem nauczyciela będzie zapisywać dystans przez Was wybiegany. Podsumujemy każdą klasę oddzielnie i łączny wynik wszystkich klas biorących udział w tym przedsięwzięciu. Ogłosimy też listę 10 najlepszych biegaczy i biegaczek.
Aby nie zakłócać funkcjonowania szkoły, obie próby (pływanie i bieganie) wykonamy na lekcjach wychowania fizycznego.
Zapraszamy do wspólnej sportowej zabawy i rywalizacji!


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec