Wizyta w schronisku

20171019 121555.jpg19 października uczniowie naszego gimnazjum kolejny raz byli z wizytą w Schronisku na Paluchu. Zawieźli dla zwierzaków zebrane wcześniej rzeczy. Następnie zwiedzili schronisko, oprowadzeni przez jedną z pracujących tam wolontariuszek. Byli w kociarni, na oddziale geriatrii i przeszli wzdłuż boksów, gdzie mieszkają na co dzień psiaki. Dowiedzieli się między innymi, jak wygląda wolontariat oraz w jaki sposób można dokonać adopcji. Za wszystkie przyniesione przez uczniów rzeczy dziękuję w imieniu zwierzaków ze schroniska. W grudniu następny wyjazd – „Mikołajki dla zwierzaków”. Nadchodzi zima i niskie temperatury. Przydadzą się ciepłe rzeczy (koce, kołdry), ubranka dla zwierząt lub  stare swetry. Oczywiście karma czy inne akcesoria także.


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec