Kozienice 27.09.2008

A u nas w Kozienicach cuda się dzieją i dziwy...

W sobotę 27 września 2008 roku grupa studentów działających w fundacji "Trampolina" zaprojektowała i wybudowała dzieciom z ośrodka "Panda" plac zabaw.

Tak, tak u nas w Kozienicach!! Bo to już są nasze Kozienice, nasza "Panda", nasze dzieciaki i nasza pani Zofia dyrektorka. Jesteśmy zakochani, zauroczeni, trafieni w samo serce.

W sobotę 27.09 świętowaliśmy w "Pandzie" wielkie wydarzenie. Grupa fantastycznych studentów z Polski, Białorusi i Niemiec pracujących w fundacji "Trampolina" zaprojektowała i wybudowała dzieciom z ośrodka plac zabaw. Przez cały tydzień razem z dzieciakami porządkowali teren, wbijali pale z drewna, montowali zabawki. Nieważne, że z nieba padał deszcz, nieważne że pod stopami było błoto, bo wszyscy mieli mnóstwo słońca w sobie, wszyscy mieli cel. Dzieci zarażone entuzjazmem studentów nie mogły uwierzyć, że tyle osób właśnie dla nich tak się stara. Ten niezwykły tydzień przemienił małych mieszkańców "Pandy", zmienił im oczy. Rozpromieniła je ciekawość, radość ze wspólnego działania i duma z tak wspaniałego efektu.

Dziękujemy serdecznie fundacji "Trampolina", dziękujemy jednej z naszych cudnych Mam, która tę fundację "znalazła", wszystkim przyjaciołom  naszej akcji, młodzieży dzielnie towarzyszącej nam we wszystkich spotkaniach z "Pandą", bo to dzięki nim dzieciaki z Kozienic będą wierzyć, że jest ktoś dla kogo są ważne i wyjątkowe.

Agata Daniel
Wiesława Wojtas

 

Zobacz zdjęcia

 


Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec